Курс для середнячків

придбайте просто зараз

Bohaterski

без дисципліни

Про що цей курс?

Це курс для середнячків - тих, хто має впевнений А2 і хоче навчатись далі. На курсі ми багато говоримо, працюємо з граматикою та відпрацьовуємо все на практиці.
За умови якісного засвоєння матеріалу ви досягнете рівня В2.

Цей курс підійде вам, якщо:

ви вже вивчали польську раніше і не хочете зупинятись
вам потрібен впевнений середній рівень польської
ви хочете здати іспит, отримати кращу роботу чи просто почуватись впевнено в Польщі
ви плануєте навчатись в ВНЗ в Польщі
ви хочете гарно спілкуватись на комунікативному рівні й вирішувати усі свої побутові питання в Польщі самостійно
ви хочете досягти значно вищого рівня, і для початку слід якісно опанувати середній

17

Відеолекцій

з детальним поясненням кожної теми

100+

Домашніх завдань

зі зворотним зв'язком

12

Місяців

вільного доступу до матеріалів

Програма побудована таким чином, що ви поступово досягаєте впевненого середнього рівня, гарно відпрацьовуючи все на практиці

Ви можете розпочати навчання одразу після купівлі курсу і працювати у власному ритмі, в зручний для себе час. Вчитель перевіряє ваше домашнє завдання – усне та письмове, відповідає на усі ваші запитання і підтримує.

Ви і ваша польська постійно під контролем.

Програма курсу

Програма курсу

Дивись першу лекцію безкоштовно

Формат навчання

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Після оплати на вашу електронну адресу прийде лист з доступ до особистого кабінету на нашому сайті. Ви можете навчатись як з мобільного телефону, так і з ПК. Лекції у відеоформаті, для зручності до кожної лекції є конспект, який можна завантажити.

ВЛАСНИЙ ТЕМП

Усі лекції доступні вам одразу й ви можете опрацьовувати їх у власному темпі, в зручний для вас час - без прив’язки до графіку, групи й тд. Доступ до усіх матеріалів - 12 місяців.

ЩО В ЛЕКЦІЯХ?

Ми не працюємо за жодним підручником, матеріали підібрані для максимальної ефективності. Особлива увага до відпрацювання навику говоріння - багато лексики – слів, фраз, діалогів, текстів, пісень у кожній лекції. Також є інтерактивний словник до кожної лекції для кращого запам’ятовування слів. Детальне пояснення та ретельне відпрацювання граматики.

БАГАТО ПРАКТИКИ І КОНТРОЛЬ ВЧИТЕЛЯ

Багато домашнього завдання, багато практики – тести для запам’ятовування слів, граматичні вправи для доведення граматики до автоматизму, відкриті завдання, усні завдання, котрі потрібно записати та надіслати вчителеві. Усі завдання перевіряє викладач і дає свій фідбек – виправляє помилки, пояснює. З вчителем є особистий чат, де можна задати будь-яке запитання і отримати підтримку. Тож у вас є постійний контроль і підтримка.

ви будете

після навчання на цьому курсі

ВІЛЬНО РОЗМОВЛЯТИ

Ти зможеш самостійно скласти резюме і пройти співбесіду на омріяну роботу, залагодити усі справи з документами, вести ділові й не дуже телефонні розмови.

ГРАМОТНО ПИСАТИ

Ти зможеш висловити свою думку письмово на будь-яку тему, писати офіційні й не дуже листи і знатимеш граматику на суперовому рівні.

e_18

Відгуки про курс

Починала з курсу для початківців з дисципліною. Закінчивши даний курс, майже одразу купила курс для середнього рівня, але вже без дисципліни. Скажу чесно, спочатку довго відкладала. А тоді майже за місяць пройшла весь курс. Матеріалу достатньо, все чітко і зрозуміло пояснено. Дуже сподобалися також додаткові відео, які ідеально вписувалися в тематику лекції. Над усним завданням звісно потрібно було подумати, а інколи і почитати додаткову інформацію в інтернеті😅 курс зроблений на вищому рівні. Хочу також подякувати за терпіння і зрозуміння вчителя,в також за похвалу. Яка просто надихала вчити ще більше,щоб знову все було ідеально💫
Ірина
Мені сподобався курс, саме тому і чоловікові порадила теж тут навчатися, він зараз проходить курс початківця. Перевагою для мене було те,що я могла вчитися у своєму темпі. Як кажуть,що у будь - якій незрозумілій ситуації - качай прес)) так от цими "вправами на прес" був цей курс) Є час, є вільний день, якісь негаразди з роботою чи в родині - занурююсь у вивчення. Якось так і теми цікаво для мене співпадали , коли були " потрібними" у реальному житті і актуальними. Сподобалися домашні завдання для усних відповідей, цікаві питання,над якими варто було замислитися і навіть обговорити зі своїми рідними. Для мене курс впродовж цього року був як тил) якісь ще паралельно йшли відкриття з польської...з фільмів, пісень, чи спілкування, але все це нанизувалося на ось цю основу курсу,яку мала "під рукою". Цікаво було переглядати дібрані до лекцій відео, щоразу щось цікаве і нове. Можна сказати,що я "смакувала" кожну тему) без поспіху і в задоволення. Хочеться продовжувати вивчати польську мову далі, дякую за знання і натхнення.
Руслана

Тарифи

Bohaterski

курс для середнячків

3500 грн

Bohaterski

+ Граматичний

-20% за пакет з 2 курсів

6500 грн

5200 грн

Святкова знижка -15%

Введіть цей промокод у кошику при оформленні покупки і отримайте додаткову знижку на будь-який курс

Цей промокод діє

Часті питання

e_15

Наш тестик допоможе вам визначитись з рівнем.

Перевір свій рівень польської

Ви можете розпочати навчання одразу після оплати.

Так, ви спокійно можете оплатити в злотих чи іншій валюті. При оплаті відбувається автоматична конвертація за курсом вашого банку.

Доступне безвідсоткове розтермінування на 3 місяці від українських банків. Перший платіж знімається в момент оформлення замовлення, наступний через місяць, останній - ще через місяць.
Щоб оформити розтермінування:
-переконайтесь, що послуга доступна вам зі сторони банку
-оберіть пункт Інші способи - Оплата частинами на сторінці оплати:

Одразу після оплати на вашу електронну пошту надійде лист із доступом до особистого кабінету (інколи лист потрапляє у папки Реклама, Промоакціїї чи Спам). Перейшовши за посиланням, ви можете ознайомитись з усією організаційною інформацією. Якщо ви не отримали листа - можливо була допущена помилка у пошті. Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish.

Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish і ми вас проконсультуємо.

Так, після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат про завершення курсу на тому чи іншому рівні. При потребі і його паперову версію.

Способи оплати

Ти можеш оплатити на сайті за допомогою картки або частинами.