Курс для початківців

придбайте просто зараз

Heroiczny

без дисципліни

Про що цей курс?

Курс для тих, хто лише розпочинає вивчати польську чи кому треба систематизувати свої знання і трохи допрацювати. Дозволяє досягти гарного комунікативного рівня.
За умови якісного засвоєння матеріалу ви досягнете рівня А2.

Цей курс підійде вам, якщо:

ви новачок і хочете з нуля вивчити польську
ви вже якийсь час живете в Польщі, але так і не почали вивчати польську
ви маєте вже певні знання - знаєте фрази, вмієте читати - але нормально говорити не вдається
у вас є негативний чи невдалий досвід вивчення польської, який не дозволив досягти рівня А2 і треба систематизувати вивчене
ви хочете гарно спілкуватись на комунікативному рівні й вирішувати усі свої побутові питання в Польщі самостійно
ви хочете досягти значно вищого рівня, і для початку слід якісно опанувати А2

19

Відеолекцій

з детальним поясненням кожної теми

100+

Домашніх завдань

зі зворотним зв'язком

12

Місяців

вільного доступу до матеріалів

Програма побудована таким чином, що ви поступово досягаєте впевненого середнього рівня, гарно відпрацьовуючи все на практиці

Ви можете розпочати навчання одразу після купівлі курсу і працювати у власному ритмі, в зручний для себе час. Вчитель перевіряє ваше домашнє завдання – усне та письмове, відповідає на усі ваші запитання і підтримує.

Ви і ваша польська постійно під контролем.

Програма курсу

Програма курсу

Дивись першу лекцію безкоштовно

Формат навчання

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Після оплати на вашу електронну адресу прийде лист з доступ до особистого кабінету на нашому сайті. Ви можете навчатись як з мобільного телефону, так і з ПК. Лекції у відеоформаті, для зручності до кожної лекції є конспект, який можна завантажити.

ВЛАСНИЙ ТЕМП

Усі лекції доступні вам одразу й ви можете опрацьовувати їх у власному темпі, в зручний для вас час - без прив’язки до графіку, групи й тд. Доступ до усіх матеріалів - 12 місяців.

ЩО В ЛЕКЦІЯХ?

Ми не працюємо за жодним підручником, матеріали підібрані для максимальної ефективності. Особлива увага до відпрацювання навику говоріння - багато лексики – слів, фраз, діалогів, текстів, пісень у кожній лекції. Також є інтерактивний словник до кожної лекції для кращого запам’ятовування слів. Детальне пояснення та ретельне відпрацювання граматики.

БАГАТО ПРАКТИКИ І КОНТРОЛЬ ВЧИТЕЛЯ

Багато домашнього завдання, багато практики – тести для запам’ятовування слів, граматичні вправи для доведення граматики до автоматизму, відкриті завдання, усні завдання, котрі потрібно записати та надіслати вчителеві. Усі завдання перевіряє викладач і дає свій фідбек – виправляє помилки, пояснює. З вчителем є особистий чат, де можна задати будь-яке запитання і отримати підтримку. Тож у вас є постійний контроль і підтримка.

ви будете

після навчання на цьому курсі

ПРАВИЛЬНО РОЗМОВЛЯТИ

позбудетесь проблем з вимовою і акцентом, будете розуміти поляків і більше не проситимете говорити повільніше, а також зможете вільно говорити польською на побутові теми (розповісти про себе чи свою сім’ю, замовити їжу, поговорити з лікарем, купити речі, забронювати готель і т.д.)

ГРАМОТНО ПИСАТИ і ЧИТАТИ

ви зможете правильно та вільно читати польською, ви зможете правильно писати польською мовою та знатимете граматику польської на суперовому рівні

e_18

Відгуки про курс

Все сподобалось. Дуже зручно, що 1 лекція була розподілена по окремих відео. Пояснення матеріалу чітке, без "води". Домашньої було достатньо, щоб закріпити отримані знання (величезний +, що були не тільки завдання з автоматичною перевіркою, а й письмові та усні завдання, в яких можна висловлювати свою думку, спогади й тощо). Обов'язково продовжу навчання саме з onpolish! Дуже рада, що з'явився розмовний клуб, до якого також приєднаюсь, щоб закріпити пройдений матеріал з курсу для початківців🤍 Вдячна за отримані знання! Тепер можу читати книги польською, дивитись фільми мовою оригіналу, слухати музику і подкасти та розуміти про що вони говорять. Успіхів, розвитку та вдячних студентів 🙂
Владислава
Дуже цікаві та доступні лекції, багато розмовних завдань - це те, що мені потрібно) Як вчителька, я не фанатка постійної писанини, тому різноманіття завдань мені дуже сподобалось і мотивувало працювати далі) Словом, іду записуватись до вас на наступний курс) Дякую 🖤
Марія

Тарифи

Heroiczny

курс для початківців

3500 грн

Heroiczny

+ Bohaterski

-20% за пакет з 2 курсів

7000 грн

5600 грн

Часті питання

e_15

Наш тестик допоможе вам визначитись з рівнем.

Перевір свій рівень польської

Ви можете розпочати навчання одразу після оплати.

Так, ви спокійно можете оплатити в злотих чи іншій валюті. При оплаті відбувається автоматична конвертація за курсом вашого банку.

Доступне безвідсоткове розтермінування на 3 місяці від українських банків. Перший платіж знімається в момент оформлення замовлення, наступний через місяць, останній - ще через місяць.
Щоб оформити розтермінування:
-переконайтесь, що послуга доступна вам зі сторони банку
-оберіть пункт Інші способи - Оплата частинами на сторінці оплати:

Одразу після оплати на вашу електронну пошту надійде лист із доступом до особистого кабінету (інколи лист потрапляє у папки Реклама, Промоакціїї чи Спам). Перейшовши за посиланням, ви можете ознайомитись з усією організаційною інформацією. Якщо ви не отримали листа - можливо була допущена помилка у пошті. Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish.

Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish і ми вас проконсультуємо.

Так, після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат про завершення курсу на тому чи іншому рівні. При потребі і його паперову версію.

Способи оплати

Ти можеш оплатити на сайті за допомогою картки або частинами.