Курс медичної польської мови

придбайте просто зараз

Медичний

для професіоналів

Про що цей курс?

Курс для тих, хто хоче опанувати медичну польську мову для. Він допоможе вам здати іспит в NIL, здати співбесіду і в на роботі медзакладі.
Рівень знань необхідний для курсу – від А2.

Цей курс підійде вам, якщо:

ви медик і плануєте ним бути в Польщі
ви плануєте здавати іспит в NIL
вам необхідно пройти співбесіду для роботи в медзакладі
ви плануєте навчання в медичному університеті

19

Відеолекцій

з детальним поясненням кожної теми

100+

Домашніх завдань

для відпрацювання

12

Місяців

вільного доступу

Програма побудована таким чином, щоб ви крок за кроком опановували медичну польську. і говорили вже з перших лекцій.

Ви можете розпочати навчання одразу після купівлі курсу і працювати у власному ритмі, в зручний для себе час.
Багато домашнього завдання, багато практики – розбір медичних випадків, письмові завдання різного типу, аудіювання, диктанти. Пропрацьовуємо усі частини мовного іспиту та граматику для рівня В1. Вчитель перевіряє ваше домашнє завдання – усне та письмове, відповідає на усі ваші запитання і підтримує.

Ви і ваша польська постійно під контролем.

Програма курсу

Програма курсу

Дивись першу лекцію безкоштовно

Формат навчання

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Після оплати на вашу електронну адресу прийде лист з доступ до особистого кабінету на нашому сайті. Ви можете навчатись як з мобільного телефону, так і з ПК. Лекції у відеоформаті, для зручності до кожної лекції є конспект, який можна завантажити.

ВЛАСНИЙ ТЕМП

Усі лекції доступні вам одразу й ви можете опрацьовувати їх у власному темпі, в зручний для вас час - без прив’язки до графіку, групи й тд. Доступ до усіх матеріалів - 12 місяців.

ЩО В ЛЕКЦІЯХ?

Ми не працюємо за жодним підручником, матеріали підібрані для максимальної ефективності. Особлива увага до відпрацювання діалогів з пацієнтами, практичного застосування граматики, поповнення словникового запасу медичної польської, диктантів – багато слів, фраз, діалогів, текстів.

БАГАТО ПРАКТИКИ І ПІДТРИМКА ВЧИТЕЛЯ

Багато домашнього завдання, багато практики – тести для запам’ятовування слів, граматичні вправи для доведення граматики до автоматизму, відкриті завдання, усні завдання, котрі потрібно записати та надіслати вчителеві, диктанти, які теж перевіряє вчитель. Усі завдання перевіряє викладач і дає свій фідбек – виправляє помилки, пояснює. З вчителем є особистий чат, де можна задати будь-яке запитання і отримати підтримку. Тож у вас є постійний контроль і підтримка.

ви будете

після навчання на цьому курсі

ПРОФЕСІЙНО КОМУНІКУВАТИ

ви зможете правильно та вільно читати польською медичні тексти, вивчите медичну лексику та позбудетесь проблем з вимовою.

ГОТОВІ ДО ІСПИТУ

опрацюєте основні системи, органи та захворювання, навчитесь збирати анамнез польською, підготуєтесь до іспиту з медичної польської.

e_18

Відгуки про курс

Закінчила курс вже відносно давно, але вирішила відгук написати вже після іспиту ( іспит в НІЛ) Найбільше хочу подякувати за те, що вирішили зробити окремий курс для медиків. Рівень загальної польської перед початком курсу був досить низьким( читала, трошки писала, не говорила практично взагалі). Вчилась лише по ваших уроках, і пізніше вже самостійно проробляла завдання з попередніх років з екзамену. Курс містить завдання по всіх 4 частинах необхідних для екзамену , набільше тішить сам wywiad , він поданий ідеально у всіх деталях і протягом курсу його потрібно опрацювати стільки разів , що нереально не запам'ятати. Всі завдання перевірялись з отриманням коментаря. Висновок: здала 4 частини з першого разу , без занять онлайн з репетитором , готуючись в своєму темпі. Дуже дуже вам вдячна. Ви супер. Ваша праця полегшує життя багатьом людям і робить нас щасливими)
Христина
Пишу Вам, бо і дякуючи Вам та Вашій школі, Вашій праці та взагалі таланту як вчителя Вашого та Вашої колеги яка у Вас теж працює (у мене на початковому вона приймала усні завдання домові), я отримав позитивне рішення з ізби лікарської. Це тільки початок, звісно, бо попереду ностріфікація, я і надалі продовжую вчити польську у Вашій школі) Дякую Вам за Вашу працю.
Владислав

Тарифи

Медичний

Для професіоналів

5500 грн

Медичний

+ Heroiczny

-20% за пакет з 2 курсів

9000 грн

7200 грн

Часті питання

e_15

Наш тестик допоможе вам визначитись з рівнем.

Перевір свій рівень польської

Ви можете розпочати навчання одразу після оплати.

Так, ви спокійно можете оплатити в злотих чи іншій валюті. При оплаті відбувається автоматична конвертація за курсом вашого банку.

Доступне безвідсоткове розтермінування на 3 місяці від українських банків. Перший платіж знімається в момент оформлення замовлення, наступний через місяць, останній - ще через місяць.
Щоб оформити розтермінування:
-переконайтесь, що послуга доступна вам зі сторони банку
-оберіть пункт Інші способи - Оплата частинами на сторінці оплати:

Одразу після оплати на вашу електронну пошту надійде лист із доступом до особистого кабінету (інколи лист потрапляє у папки Реклама, Промоакціїї чи Спам). Перейшовши за посиланням, ви можете ознайомитись з усією організаційною інформацією. Якщо ви не отримали листа - можливо була допущена помилка у пошті. Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish.

Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish і ми вас проконсультуємо.

Так, після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат про завершення курсу на тому чи іншому рівні. При потребі і його паперову версію.

Способи оплати

Ти можеш оплатити на сайті за допомогою картки або частинами.