Курс для початківців

новий старт у вересні 2024

Початківці

з копняком

Про що цей курс?

Курс для тих, хто лише розпочинає вивчати польську чи кому треба систематизувати свої знання і трохи допрацювати. Дозволяє досягти гарного комунікативного рівня.
За умови якісного засвоєння матеріалу ви досягнете рівня А2.

Цей курс підійде вам, якщо:

ви новачок і хочете з нуля вивчити польську
ви вже якийсь час живете в Польщі, але так і не почали вивчати польську
ви маєте вже певні знання - знаєте фрази, вмієте читати - але нормально говорити не вдається
у вас є негативний чи невдалий досвід вивчення польської, який не дозволив досягти рівня А2 і треба систематизувати вивчене
ви хочете гарно спілкуватись на комунікативному рівні й вирішувати усі свої побутові питання в Польщі самостійно
ви хочете досягти значно вищого рівня, і для початку слід якісно опанувати А2

19

Відеолекцій

з детальним поясненням кожної теми

100+

Домашніх завдань

зі зворотним зв'язком

3

Місяці

інтенсивного навчання

Програма побудована таким чином, що ви поступово досягаєте впевненого середнього рівня, гарно відпрацьовуючи все на практиці

Цей курс тих, кому потрібна дисципліна і хто не дуже дає собі раду з організацією, постійно все відкладає у довгу шухлядку. Ви розпочинаєте навчання разом з групою. Курс триває 3 місяці, лекції виходять кожних П’ЯТЬ днів. Після виходу лекція залишається у вашому доступі, тобто ви можете опрацювати її й пізніше. Але домашнє завдання слід виконати й здати протягом курсу.
Я все контролюю і нагадую. Окрім цього, у нас спільна група в Телеграмі для нашої групи, де ми спілкуємось і з’являються додаткові матеріали й нагадування.

Тобто контроль і ще раз контроль.

Програма курсу

Програма курсу

Дивись першу лекцію безкоштовно

Формат навчання

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Після оплати на вашу електронну адресу прийде лист з доступ до особистого кабінету на нашому сайті. Ви можете навчатись як з мобільного телефону, так і з ПК. Лекції у відеоформаті, для зручності до кожної лекції є конспект, який можна завантажити.

КОНТРОЛЬ

Це формат навчання для тих, хто не може сам себе дисциплінувати і постійно відкладає вивчення польської в довгий ящик і знаходить 159 причин, щоб не всістись і не почати вчити сьогодні. Для тих, хто потребує копа в дупу)

ЩО В ЛЕКЦІЯХ?

Ми не працюємо за жодним підручником, матеріали підібрані для максимальної ефективності. Особлива увага до відпрацювання навику говоріння - багато лексики – слів, фраз, діалогів, текстів, пісень у кожній лекції. Також є інтерактивний словник до кожної лекції для кращого запам’ятовування слів. Детальне пояснення та ретельне відпрацювання граматики.

БАГАТО ПРАКТИКИ І КОНТРОЛЬ ВЧИТЕЛЯ

Багато домашнього завдання, багато практики – тести для запам’ятовування слів, граматичні вправи для доведення граматики до автоматизму, відкриті завдання, усні завдання, котрі потрібно записати та надіслати вчителеві. Усі завдання перевіряє викладач і дає свій фідбек – виправляє помилки, пояснює. З вчителем є особистий чат, де можна задати будь-яке запитання і отримати підтримку. Тож у вас є постійний контроль і підтримка.

ви будете

після навчання на цьому курсі

ПРАВИЛЬНО РОЗМОВЛЯТИ

позбудетесь проблем з вимовою і акцентом, будете розуміти поляків і більше не проситимете говорити повільніше, а також зможете вільно говорити польською на побутові теми (розповісти про себе чи свою сім’ю, замовити їжу, поговорити з лікарем, купити речі, забронювати готель і т.д.)

ГРАМОТНО ПИСАТИ і ЧИТАТИ

ви зможете правильно та вільно читати польською, ви зможете правильно писати польською мовою та знатимете граматику польської на суперовому рівні

e_18

Відгуки про курс

Насправді завдяки вашому курсові дала собі раду в чужій країні. Завдяки Олені полюбила граматику, яка необхідна при вчені будь-якої мови. Щиро щиро дякую за все😘
Наталія
Навчаюся у польській школі і краще всіх розмовляю в класі (клас лише з українців), хоча деякі кажуть, що теж проходили курси, але у інших педагогів. Мене хвалять польські вчителі і поляки з якими я спілкуюся, коли дізнаються, що я біженка з України. Це неймовірна заслуга ваша, пані Олено. Завдяки вашій кропіткій роботі, чудовим та зрозумілим лекціям у мене все виходить. Велике вам за все спасибі ❤️❤️❤️
Кароліна

Тарифи

Початківці

з копняком

новий старт у вересні 2024

3500 грн

Початківці

+ Середнячки з копняком

-20% за пакет з 2 курсів

7000 грн

5600 грн

Часті питання

e_15

Наш тестик допоможе вам визначитись з рівнем.

Перевір свій рівень польської

Ви можете розпочати навчання одразу після оплати.

Так, ви спокійно можете оплатити в злотих чи іншій валюті. При оплаті відбувається автоматична конвертація за курсом вашого банку.

Доступне безвідсоткове розтермінування на 3 місяці від українських банків. Перший платіж знімається в момент оформлення замовлення, наступний через місяць, останній - ще через місяць.
Щоб оформити розтермінування:
-переконайтесь, що послуга доступна вам зі сторони банку
-оберіть пункт Інші способи - Оплата частинами на сторінці оплати:

Одразу після оплати на вашу електронну пошту надійде лист із доступом до особистого кабінету (інколи лист потрапляє у папки Реклама, Промоакціїї чи Спам). Перейшовши за посиланням, ви можете ознайомитись з усією організаційною інформацією. Якщо ви не отримали листа - можливо була допущена помилка у пошті. Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish.

Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish і ми вас проконсультуємо.

Так, після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат про завершення курсу на тому чи іншому рівні. При потребі і його паперову версію.

Способи оплати

Ти можеш оплатити на сайті за допомогою картки або частинами.