Курс для середнячків

новий старт у вересні 2024

Середнячки

з копняком

Про що цей курс?

Це курс для середнячків - тих, хто має впевнений А2 і хоче навчатись далі. На курсі ми багато говоримо, працюємо з граматикою та відпрацьовуємо все на практиці.
Курс для тих, кому потрібні дисципліна і контроль.
За умови якісного засвоєння матеріалу ви досягнете рівня В2.

Цей курс підійде вам, якщо:

ви вже вивчали польську раніше і не хочете зупинятись
вам потрібен впевнений середній рівень польської
ви хочете здати іспит, отримати кращу роботу чи просто почуватись впевнено в Польщі
ви плануєте навчатись в ВНЗ в Польщі
ви хочете гарно спілкуватись на комунікативному рівні й вирішувати усі свої побутові питання в Польщі самостійно
ви хочете досягти значно вищого рівня, і для початку слід якісно опанувати середній

17

Відеолекцій

з детальним поясненням кожної теми

100+

Домашніх завдань

зі зворотним зв'язком

3

Місяці

інтенсивного навчання

Програма побудована таким чином, що ви поступово досягаєте впевненого середнього рівня, гарно відпрацьовуючи все на практиці

Цей курс тих, кому потрібна дисципліна і хто не дуже дає собі раду з організацією, постійно все відкладає у довгу шухлядку. Ви розпочинаєте навчання разом з групою. Курс триває 3 місяці, лекції виходять кожних П’ЯТЬ днів. Після виходу лекція залишається у вашому доступі, тобто ви можете опрацювати її й пізніше. Але домашнє завдання слід виконати й здати протягом курсу.
Я все контролюю і нагадую. Окрім цього, у нас спільна група в Телеграмі для нашої групи, де ми спілкуємось і з’являються додаткові матеріали й нагадування.

Тобто контроль і ще раз контроль.

Програма курсу

Програма курсу

Дивись першу лекцію безкоштовно

Формат навчання

НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Після оплати на вашу електронну адресу прийде лист з доступ до особистого кабінету на нашому сайті. Ви можете навчатись як з мобільного телефону, так і з ПК. Лекції у відеоформаті, а для зручності до кожної лекції є конспект, який можна завантажити.

КОНТРОЛЬ

Це формат навчання для тих, хто не може сам себе дисциплінувати і постійно відкладає вивчення польської в довгий ящик і знаходить 159 причин, щоб не всістись і не почати вчити сьогодні. Для тих, хто потребує копа в дупу)

ЩО В ЛЕКЦІЯХ?

Ми не працюємо за жодним підручником, матеріали підібрані для максимальної ефективності. Особлива увага до відпрацювання навику говоріння - багато лексики – слів, фраз, діалогів, текстів, пісень у кожній лекції. Також є інтерактивний словник до кожної лекції для кращого запам’ятовування слів. Детальне пояснення та ретельне відпрацювання граматики.

БАГАТО ПРАКТИКИ І КОНТРОЛЬ ВЧИТЕЛЯ

Багато домашнього завдання, багато практики – тести для запам’ятовування слів, граматичні вправи для доведення граматики до автоматизму, відкриті завдання, усні завдання, котрі потрібно записати та надіслати вчителеві. Усі завдання перевіряє викладач і дає свій фідбек – виправляє помилки, пояснює. З вчителем є особистий чат, де можна задати будь-яке запитання і отримати підтримку. Тож у вас є постійний контроль і підтримка.

ви будете

після навчання на цьому курсі

ВІЛЬНО РОЗМОВЛЯТИ

Ти зможеш самостійно скласти резюме і пройти співбесіду на омріяну роботу, залагодити усі справи з документами, вести ділові й не дуже телефонні розмови.

ГРАМОТНО ПИСАТИ

Ти зможеш висловити свою думку письмово на будь-яку тему, писати офіційні й не дуже листи і знатимеш граматику на суперовому рівні.

e_18

Відгуки про курс

Pani Oleno, dziękuję bardzo za wszystko. 💐 Pół roku minęło bardzo szybko i niepostrzeżenie. Czasem było łatwo, a czasem trudno. Ale to jest tego warte😊. Wszystko było świetne. Dziękuję za pozytywne nastawienie i styl nauczania. ❤️
Oksana
Олена професіонал своєї справи, вміє доступно роз'яснити, та знайти підхід до кожного, я на етапі закінчення вже другого курсу B1-B2 всім задоволена, різниця до та після величезна, я почала говорити реченнями, писати та читати, від поляків постійно отримую компліменти за своє мовлення😍, отже п'ять місяців минуло не дарма. Та головне я можу допомагати нашим людям в Польщі, бо знаючи мову ти можеш більше... Олено я вже звикла до вашої присутності в моєму екрані та в голосових повідомленнях😜, бажаю вам здоров'я і 💙💛 мирного неба нам усім, Слава Україні.
Оля

Тарифи

Середнячки

з копняком

новий старт у вересні 2024

3500 грн

Середнячки

+ Граматичний

-20% за пакет з 2 курсів

6500 грн

5200 грн

Часті питання

e_15

Наш тестик допоможе вам визначитись з рівнем.

Перевір свій рівень польської

Ви можете розпочати навчання одразу після оплати.

Так, ви спокійно можете оплатити в злотих чи іншій валюті. При оплаті відбувається автоматична конвертація за курсом вашого банку.

Доступне безвідсоткове розтермінування на 3 місяці від українських банків. Перший платіж знімається в момент оформлення замовлення, наступний через місяць, останній - ще через місяць.
Щоб оформити розтермінування:
-переконайтесь, що послуга доступна вам зі сторони банку
-оберіть пункт Інші способи - Оплата частинами на сторінці оплати:

Одразу після оплати на вашу електронну пошту надійде лист із доступом до особистого кабінету (інколи лист потрапляє у папки Реклама, Промоакціїї чи Спам). Перейшовши за посиланням, ви можете ознайомитись з усією організаційною інформацією. Якщо ви не отримали листа - можливо була допущена помилка у пошті. Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish.

Напишіть в дірект @onpolish чи в Телеграм @ONpolish і ми вас проконсультуємо.

Так, після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат про завершення курсу на тому чи іншому рівні. При потребі і його паперову версію.

Способи оплати

Ти можеш оплатити на сайті за допомогою картки або частинами.